Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chmielaki wśród najlepszych produktów turystycznych Polski wschodniej - zapraszamy do głosowania!

Data publikacji: 2013-09-25, Data modyfikacji: 2013-09-25
A A AWydrukDrukuj  
 

Trwa ogólnopolski konkurs internetowy na najlepszy produkt turystyczny Polski wschodniej.

Konkurs organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Za pośrednictwem portalu turystyka.wp.pl można oddawać głosy na najlepsze produkty turystyczne we wschodniej i centralnej Polsce w 2013 r. Wśród 12 produktów turystycznych nominowanych przez Polską Organizację Turystyczną do tytułu najlepszego produktu turystycznego Polski wschodniej w 2013 r. znalazło się 43. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2013”.

Zachęcamy wszystkich miłośników Chmielaków Krasnostawskich oraz chmielakowych gości, którzy z tegorocznej edycji imprezy przywieźli mnóstwo dobrych wspomnień i niezapomnianych przeżyć do oddania głosu na Chmielaki Krasnostawskie 2013 w konkursie na najlepszy produkt turystyczny Polski wschodniej w 2013 r. Glosy oddawać można TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy za oddanie głosu i już teraz zapraszamy na Chmielaki Krasnostawskie 2014, które odbędą się w dniach 22-24 sierpnia 2014 r.

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola