Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Seniora w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

Data publikacji: 2013-10-22, Data modyfikacji: 2013-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 18 października w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie odchodzono Dzień Seniora. Obchody połączone były ze świętem 30-lecia funkcjonowania krasnostawskiego DDPS. Na uroczystości oprócz Seniorów oraz pracowników Dziennego Domu Pomocy Społecznej obecni byli między innymi Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec oraz ksiądz prałat Piotr Kimak.

 

Podczas uroczystości związanej z obchodami Dnia Seniora oraz jubileuszu 30-lecia działalności DDPS Burmistrz Krasnegostawu podkreślił jak ważną instytucją dla osób starszych w naszym mieście jest Dzienny Dom Pomocy Społecznej. Jest to miejsce, które pozwala osobom starszym nawiązać nowe znajomości, zapewnia możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu, czy też rozwoju pasji i zainteresowań. Burmistrz zauważył, że cechą charakterystyczną Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie jest ciepła i przyjazna atmosfera tworzona zarówno przez pracowników, jak i podopiecznych ośrodka. W wypowiedzi Burmistrza nie zabrakło także życzeń skierowanych zarówno Seniorów, jak i pracowników świętujących 30 lat działalności DDPS. 

Uroczystość urozmaicił jubileuszowy koncert w wykonaniu Chóru Seniorów pod hasłem: „30 lat DDPS w Krasnymstawie” oraz zabawa taneczna.

 

 

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola