Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje...

Data publikacji: 2018-10-17, Data modyfikacji: 2018-10-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzkowie informuje, że od miesiąca października 2018 roku będą obowiązywać nowe wyższe kryteria dochodowe do OTRZYMANIA POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ z Programu Operacyjne Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2018r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej prosi o zgłaszanie się w m-cu październiku 2018r. w godz. od 7.30 do 15.30 wraz z dokumentami potwierdzającymi wysokość dochodu rodziny lub osoby samotnie gospodarującej (np. nakaz podatkowy, decyzja ZUS lub KRUS, zaświadczenie o wynagrodzeniu). KRYTERIA UPRAWNIAJĄCE DO SKORZYSTANIA Z POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ TO:  1. Kryterium dochodowe:    - dla osoby SAMOTNIE GOSPODARUJĄCEJ 1 402,00 zł    - dla OSOBY W RODZINIE 1 056,00 zł  2.Trudna sytuacja określona w art. 7 ust. o pomocy społecznej ŻYWNOŚĆ BĘDZIE WYDAWANA W GMINIE GORZKÓWSzczegółowe informacje pod nr. telefonu: (84)6838506 lub (84)6838156 wew. 327

Pełna treść wiadomości na: gorzkow.eu/index.php/component/content/article/13-pomoc-spoleczna/811-gminny-osrodek-pomocy-informuje
gorzkow.eu, Źródło artykułu: gorzkow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola