Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja na temat robót drogowych

Data publikacji: 2013-07-19, Data modyfikacji: 2013-07-19
A A AWydrukDrukuj  
 

Informacja na temat robót drogowych

Zarząd Dróg Powiatowych w Krasnymstawie informuje, że w okresie od 24.06.2013 r. do 21.08.2013 r. będzie zmieniona organizacja ruchu na czas prowadzenia robót w związku z inwestycją pn. "Budowa kanalizacji deszczowej ulic: Sikorskiego, Piłsudskiego, Oleszczyńskiego i Okrzei w Krasnymstawie". Wartość robót to 1 351 597.01 zł, zaś udział miasta Krasnystaw w kosztach budowy stanowi 45,2%. W związku z dużym zakresem robót przy budowie kanalizacji deszczowej na głównych ulicach Krasnegostawu, roboty zostały podzielone na IV ETAPY, które będą sukcesywnie wdrażane. Od dnia 24.06.2013 r. do zakończenia prac na poniższych etapach, będzie zmieniona organizacja ruchu na następujących ulicach:

ETAP I, Ulica Sikorskiego, na odcinku od istniejącego kolektora burzowego do posesji nr 7. Ulica Sikorskiego, będzie zamknięta na czas prowadzenie robót na odcinku około 100 m przed skrzyżowaniem z ulicą M. Konopnickiej w kierunku ronda na drodze krajowej nr 17 do posesji nr 7 w kierunku ul. Piłsudskiego. Ulice M.Konopnickiej i Rzeczna będą zamknięte w zakresie skrzyżowań z  ulicą Sikorskiego.

Objazd ETAPU I- Wjazd do centrum miasta od ronda drogi krajowej nr17, będzie możliwy od strony Lublina ulicami: Okrzei i Bojarczuka, natomiast od strony Zamościa i Chełma, ulicą Mostową. Przewidywany okres wykonywania powyższych prac – od 24.06.2013 r. do 08.07.2013 r.

ETAP II, Ulica Sikorskiego na odcinku od posesji nr 7 za skrzyżowanie z ulicą Rzeczną (przed rondem). Ulica Sikorskiego, będzie zamknięta na czas prowadzenia robót od posesji nr 7 do ronda. Ulica Rzeczna będzie zamknięta w zakresie skrzyżowania ulicy Sikorskiego.

Objazd ETAPU II - Wjazd do centrum miasta od ronda drogi krajowej nr17 oraz wyjazd z centrum miasta w stronę ronda, będzie możliwy ulicami Sikorskiego i M. Konopnickiej. Przewidywany okres wykonywania powyższych prac –  od 08.07.2013 r. do 31.07.2013 r.

ETAP III, Skrzyżowanie ulic Sikorskiego, Piłsudskiego i Oleszczyńskiego. Skrzyżowanie ulic Sikorskiego, Piłsudskiego i Oleszczyńskiego (rondo), będzie zamknięte na czas prowadzenia robót w zakresie skrzyżowania.

Objazd ETAPU III -

Od ulicy Sikorskiego tj. (wjazd od ronda drogi krajowej nr 17 do centrum miasta) będzie możliwy ulicami M. Konopnickiej, Piłsudskiego, Sobieskiego, Głowackiego, Okrzei, Matysiaka, (ulica Matysiaka na czas prowadzenia robót będzie ulicą dwukierunkową). Natomiast ominięcie skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego od strony ul. Krakowskie Przedmieście będzie możliwe ulicami Sobieskiego, Głowackiego, Okrzei, Matysiaka, (ulica Matysiaka na czas prowadzenia robót będzie ulicą dwukierunkową).

Przewidywany okres wykonywania powyższych prac –od 01.08.2013 r. do 21.08.2013 r.

ETAP IV, Skrzyżowanie ulic Okrzei, Oleszczyńskiego, PCK i Matysiaka. Skrzyżowanie ulic Okrzei, Oleszczyńskiego, PCK i Matysiaka, będzie zamknięte na czas prowadzenia robót w zakresie skrzyżowania z poszczególnymi ulicami.

Objazd ETAPU IV -

Od ulicy PCK będzie możliwy ulicą Cichą, natomiast od ulicy Matysiaka będzie możliwy ulicą Podwale i ulicą Matysiaka (dwukierunkową na czas prowadzenia robót) do ulicy Mostowej.

Od ulicy Oleszczyńskiego, będzie możliwy objazd ulicą Piłsudskiego w kierunku Placu 3-go  Maja (parku miejskiego), i w kierunku ul. Krakowskie Przedmieście, natomiast od ul. Okrzei ulicami Mickiewicza i Głowackiego. Przewidywany okres wykonywania powyższych prac –od 24.06.2013 r. do 08.07.2013 r.

Okres realizacji zadania może ulec zmianie w zależności od występujących warunków atmosferycznych podczas wykonywania robót.

W związku z powyższym, zarządca drogi będzie informował pisemnie oraz umieszczając na stronie internetowej Zarządu Dróg Powiatowych w Krasnymstawie i w siedzibie zarządu dróg, wszelkie informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu na czas prowadzenia robót.

Z uwagi na powstałe utrudnienia w ruchu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

OBJAZDY CHEŁM - ZAMOŚĆ

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola