Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IX Miejski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnegostawu

Data publikacji: 2013-05-15, Data modyfikacji: 2013-05-15
A A AWydrukDrukuj  
 

11 maja 2013 r. na boiskach przy Zespole Szkół Nr 1 został rozegrany IX Miejski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnegostawu z udziałem 5 drużyn.

Organizatorem turnieju był Burmistrz Krasnegostawu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej rozegrano w dwóch etapach. Po pierwszym etapie, „każdy z każdym” była walka o miejsca. O miejsce III rywalizowali ze sobą WEMAX z KP PSP Krasnystaw, gdzie drużyna Straży zwyciężyła 8:3 tym samym zajęli III miejsce.

Finał o miejsce I rozegrali Prawnicy Przemyśl z drużyną z Urzędu Miasta Krasnystaw. Lepsi okazali się zawodnicy z Urzędu Miasta, którzy pokonali Prawników 5:0. Bramki w meczu finałowym zdobyli: Artur Sysa (3), Dobrzyński Andrzej (1), Roman Malessa (1). W składzie zwycięzców zagrali:

1. Dariusz Zieńkowski

2. Roman Malessa

3. Mariusz Korszun

4. Andrzej Dobrzyński

5. Tomasz Krawczuk

6. Artur Sysa

7. Krzysztof Dobrzyński

Tytuł króla strzelców zdobył Artur Sysa (10 bramek) z Urzędu Miasta Krasnystaw a najlepszym bramkarzem turnieju został Bogumił Gazda z drużyny Prawnicy Przemyśl.

Po zaciętych rozgrywkach na boisku, utrzymanych w sportowej atmosferze zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Tabela końcowa:

m-ce I    Urząd Miasta Krasnystaw

m-ce II    Prawnicy Przemyśl

m-ce III    KP PSP Krasnystaw

m-ce IV    Wemax Krasnystaw

m-ce V    KPP Krasnystaw

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola