Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejna edycja Konkursu Twórczości Miłosnej "Ja Cię kocham, a Ty pisz!"

Data publikacji: 2014-01-16, Data modyfikacji: 2014-01-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Wychodząc z optymistycznego założenia, że w każdym z nas drzemie odrobina Casanovy i w każdej z nas przemyka chociaż cień Julii, Krasnostawski Dom Kultury i Klub Literacki „Strona” ogłaszają siódmą edycję Konkursu Twórczości Miłosnej „Ja Cię kocham, a Ty pisz!”. Jest to jeden z największych tego typu Konkursów w Polsce, na który wpływa ponad 1000 prac od ponad 300 autorów zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Regulamin Konkursu znajduje się poniżej, a jego uroczyste podsumowanie odbędzie się 14 lutego 2014 r. o godz. 17.00 w Krasnostawskim Domu Kultury.

Regulamin Konkursu:

Do Konkursu może przystąpić każdy, kto chce w ten sposób dać upust swym szałom miłosnym i porywom twórczym. Nie liczą się wiek, staż, doświadczenie. Prace muszą być jednak oryginalne (niepublikowane nigdzie wcześniej), dyktowane sercem, a nie chęcią zysku. Czekamy na Państwa wiersze (maksymalnie trzy) oraz małe formy prozy poetyckiej (maksymalnie 1,5 strony standardowego wydruku komputerowego).

Uczestnicy Konkursu mogą zgłaszać swoje prace w ramach tylko jednej formy.

VII edycja Konkursu przeprowadzana jest w dwóch kategoriach wiekowych:

- Kategoria I - młodzież do 18 roku życia,

- Kategoria II -  dorośli.

Na Konkurs należy nadsyłać utwory powielone w trzech egzemplarzach wydruku komputerowego, opatrzonego godłem, czyli pseudonimem. W oddzielnej kopercie muszą znajdować się dane o Autorze/Autorce (wiek oraz dane niezbędne do nawiązania kontaktu – numer telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny). W zgłoszeniu prosimy o zaznaczenie kategorii.

Na prace czekamy do 21 stycznia 2014 r. (liczy się data stempla pocztowego).

Pula nagród w tegorocznym Konkursie to 1 800 zł. Prace oceni profesjonalne Jury powołane przez Organizatora. Jury zastrzega sobie prawo podziału nagród według własnego uznania.

Utwory należy przysyłać na adres:

Krasnostawski Dom Kultury

ul. Okrzei 10

22-300 Krasnystaw

(z dopiskiem: „JCKATP!”).

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola