Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs wiedzy w ramach projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji"

Data publikacji: 2013-12-16, Data modyfikacji: 2013-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Konkurs wiedzy w ramach projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji"

W dniu 11 grudnia w Urzędzie Miasta Krasnystaw odbył się konkursu wiedzy organizowany przez Miasto Krasnystaw w ramach projektu „Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji”. Konkurs przeprowadziła komisja złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta Krasnystaw, a nagrody wręczył Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec.

Przedmiotem konkursu była ocena wiedzy uczniów na temat projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji". Do konkursu zostało zgłoszonych 6 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1, Nr 4 i Nr 5. Członkowie komisji zadawali uczniom pytania sprawdzające ich wiedzę na temat informatyzacji administracji. W związku z bardzo wysokim poziomem wiedzy o projekcie wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani dyplomem za udział w konkursie oraz zestawami upominków ufundowanych przez Burmistrza Krasnegostawu i nagrodami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa IV, Działanie 4.1. Społeczeństwo Informacyjne.

Wręczając nagrody Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec podziękował wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz pogratulował dużej wiedzy, dzięki której konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Laureaci konkursu w ramach projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji" to:

1.    Zespół Szkół Nr 1 w Krasnymstawie – pod opieką Zbigniewa Lewandowskiego

a.    Jakub Kopańko

b.    Adam Ogonowski

2.    Zespół Szkół Nr 4 w Krasnymstawie – pod opieką Marty Cięciery

a.    Jakub Sokół

b.    Kinga Tubilewicz

3.    Zespół Szkół Nr 5 w Krasnymstawie – pod opieką Teresy Miszczak

a.    Izabella Ciechańska

b.    Sandra Dzik

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola