Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabywanie kompetencji cyfrowych przez mieszkańców Gminy Gorzków

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
  Gmina Gorzków rozpoczyna od 28 września 2018 r. realizację grantu: „Nabywanie kompetencji cyfrowych przez mieszkańców Gminy Gorzków” wramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin Polski Południowo-Wschodniej” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. W ramach projektu przewiduje się szkolenia dla 50 osób z terenu gminy Gorzków z zakresu obsługi komputera i korzystania z Internetu. Zajęcia będą prowadzone w Centrum Spłeczno-Kulturalnym w Gorzkowie-Osadzie w okresie od połowy listopada 2018 r. do końca marca 2019 r. Termin szkoleń będzie uwzględniał preferencje uczestników: godziny popołudniowe, weekendy. Na jednego uczestnika będzie przypadać 24 godziny szkoleniowe odpowiadające dwóm modułom tematycznym (4 sesje szkoleniowe po 6 godzin każda). Grupy będą obejmować nie więcej niż 10 osób. Tematyka szkoleń będzie uzależniona od preferencji uczestników, ale musi dotyczyć dwóch z następujących modułów: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci. Warunki udziału w projekcie są następujące: - zamieszkanie na terenie gminy Gorzków - wiek powyżej 25 lat, - wypełnienie formularzy rekrutacyjnych. Uczestnicy projektu otrzymają bezpłatne gadżety promocyjne, podczas szkoleń przewidziany jest catering i ciepły posiłek. Szczegółowe informacje można uzyskać u koordynatora projektu Urzędzie Gminy Gorzków: tel. 84 6838156 wew. 308.oraz na stronie internetowej www.gorzkow.eu Marek Kasprzak /-/ Wójt Gminy Gorzków

Pełna treść wiadomości na: gorzkow.eu/index.php/2013-08-16-09-37-00/805-nabywanie-kompetencji-cyfrowych-przez-mieszkancow-gminy-gorzkow
gorzkow.eu, Źródło artykułu: gorzkow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola