Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pobiegnij z nami przed Półmaratonem Chmielakowym

Data publikacji: 2012-07-25, Data modyfikacji: 2012-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Pobiegnij z nami przed Półmaratonem Chmielakowym

Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec zaprasza wszystkich chętnych biegaczy do wzięcia udziału w próbie generalnej przed Półmaratonem Chmielakowym. Wszystkich tych, którzy chcą pobiec w Półmaratonie, jak i tych, którzy chcą po prostu sprawdzić swoje możliwości zapraszamy w dniu 4 sierpnia (sobota) o godz. 8:45 na zbiórkę w Rynku Miejskim.

Proponujemy poznanie się i wspólne pokonanie trasy Półmaratonu na dwa tygodnie przed zawodami. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą przetestować trasę, sprawdzić swoje siły, czy też poznać ludzi, z którymi mogą wspólnie biegać. Rozpoczęcie biegu o godz. 9:00.

Ideą biegu nie będzie współzawodnictwo lecz wspólne przebiegnięcie trasy przez peleton zawodników. Grupę poprowadzi Sekretarz Miasta Andrzej Kmicic. Biegacze będą eskortowani przez funkcjonariuszy służb zabezpieczających. Osoby chętne do wzięcia udziału w biegu prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 3 sierpnia (piątek) do godz. 12:00 pod numer telefonu (82) 576 21 57 wew. 122.

 

krasnystaw.um.gov.pl, Źródło artykułu: krasnystaw.um.gov.pl, Autor zdjęć: krasnystaw.um.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola