Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rekordowy II Półmaraton Chmielakowy

Data publikacji: 2013-08-16, Data modyfikacji: 2013-08-17
A A AWydrukDrukuj  
 

24 sierpnia br. o godz . 9.00 z Rynku Miejskiego w Krasnymstawie wystartują uczestnicy II Półmaratonu  Chmielakowego  o Puchar Burmistrza Krasnegostawu . 

W tegorocznym biegu swój udział potwierdziło ponad 600 zawodników z terenu całej Polski oraz z Ukrainy , Francji , Włoch , Hiszpanii. Trasa  Półmaratonu  przebiegać będzie ulicami Miasta i Gminy Krasnystaw .  W związku z tym na trasie biegu mogą wystąpić pewne utrudnienia w ruchu w godzinach 9.00-12.00 na drodze krajowej S 17 ( rondo Unii Europejskiej), na odcinku drogi wojewódzkiej 842( las w Białce )  oraz na drodze powiatowej  w miejscowości Niemienice i Krakowskie Przedmieście . Z uwagi na możliwe utrudnienia w ruchu  organizatorzy proszą  wszystkich  użytkowników  dróg o zachowanie szczególnej ostrożności. 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola