Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Technik dentystyczny – rekrutacja już trwa! Centrum Szkół Akademickich „Student”

Data dodania: 2017-06-16
 
Technik dentystyczny – rekrutacja już trwa! Centrum Szkół Akademickich „Student”
Technik dentystyczny to zawód z przyszłością, który da Ci wiele możliwości zatrudnienia.
Ilość miejsc ograniczona!
Technik dentystyczny tworzy średni personel medyczny. Do jego obowiązków należy laboratoryjne wykonawstwo prac protetycznych i ortodontycznych. Technik dentystyczny powinien w sposób szczegółowy: umieć określać profilaktyczne, lecznicze i rehabilitacyjnego działanie protez, potrafić określać typy uzębienia i odmiany zębów stałych i mlecznych, znać się na anatomii, fizjologii i patologii narządu żucia oraz prowadzić dokumentację wykonywanych prac protetycznych wraz z rozliczeniem zużytego materiału i kosztów wykonawstwa.
Technik dentystyczny może szukać pracy w publicznych zakładach opieki zdrowotnej lub otworzyć prywatny gabinet. Od tego, którą drogę wybierze zależą też czas pracy i zarobki.
Osoba chcąca podjąć pracę w tym zawodzie musi posiadać zdolności manualne, lubić precyzyjne zajęcia oraz charakteryzować się wyobraźnią przestrzenną.

Jeśli posiadasz te cechy to nie siedź w domu i nie narzekaj, przyjdź i zostań słuchaczem w Centrum Szkół Akademickich Student.

Nauka trwa 2,5 roku (5 semestrów)!
Nie wymagamy matury!
Kontakt
Więcej szczegółów dostępne na stronie: www.csastudent.edu.pl
Telefon kontaktowy: 602146329
Adres: ul. Partyzantów 62, Zamość
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola