Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Technik optyk – rekrutacja już trwa! Centrum Szkół Akademickich „Student”

Data dodania: 2017-06-16
 
Technik optyk zajmuje się wykonywaniem okularów oraz konserwacją i naprawianiem uszkodzonych. Okulary wykonuje na podstawie recepty wystawionej przez lekarza okulistę. Pomaga także klientom w wyborze oprawek okularowych, wykonuje szkła według zaleconych parametrów, a następnie dopasowuje gotowe okulary, jeśli kupujący zgłasza taką potrzebę. Do optyka należy także wykonywanie przyrządów i aparatów optycznych
oraz innych pomocy wzrokowych.
Optyk poza wykonywaniem okularów pełni również funkcję sprzedawcy, ponieważ w sklepach optycznych można się zaopatrzyć w akcesoria optyczne (takie jak płyny do czyszczenia okularów, futerały), okulary wydawane bez recepty oraz soczewki kontaktowe.
Perspektywy zatrudnienia: salony optyczne, pracownie optyczne i pracownie optometryczne.
Zawód optyka wymaga dużej precyzji, cierpliwości, a także dokładności. Pomimo rozwoju techniki wciąż jest to praca mająca charakter rękodzielniczy.
Jeśli posiadasz te cechy to nie siedź w domu i nie narzekaj, przyjdź i zostań słuchaczem w Centrum Szkół Akademickich Student.
Nauka trwa 2 lata (4 semestry)!
Nie wymagamy matury!
Nauka jest bezpłatna!
Kontakt
Więcej szczegółów dostępne na stronie: www.csastudent.edu.pl
Telefon kontaktowy: 602146329
Adres: ul. Partyzantów 62, Zamość
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola