Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje wnioski o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Data publikacji: 2013-05-29, Data modyfikacji: 2013-05-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Uprzejmie informujemy, że w Urzędzie Stanu Cywilnego w Krasnymstawie przyjmowane są wnioski o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyróżnienie co roku wręczają mieszkańcom swoich miejscowości Wójtowie, Burmistrzowie i Prezydencji polskich miast i gmin.

Małżeństwa, które mogą otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z rąk Burmistrza Krasnegostawu muszą być obywatelami Polski zameldowanymi na terenie Krasnegostawu i posiadać co najmniej 50-letni staż małżeński.

Osoby, które chciałyby zgłosić małżeństwa z Krasnegostawu do przyznania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie proszone są o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Krasnymstawie, adres: Plac 3 Maja 29, 22-300 Krasnystaw, tel. 082 576 40 88.

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola