Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zabawa choinkowa w MOPS

Data publikacji: 2014-01-28, Data modyfikacji: 2014-01-28
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 25 stycznia 2014 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Krasnymstawie zorganizowano zabawę choinkową dla 85 osobowej grupy dzieci wywodzących się z rodzin najuboższych z terenu Krasnegostawu. Zabawa odbyła się przy wsparciu finansowym Miasta Krasnystaw w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz lokalnych sponsorów.

Imprezę rozpoczął Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie – Mariusz Antoniak witając wszystkich przybyłych najmłodszych podopiecznych Ośrodka wraz z opiekunami. Następnie głos zabrał Zastępca Burmistrza Krasnegostawu – Dariusz Turzyniecki. W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krasnymstawie – Alicja Grabiec. Pełny blok rozrywkowy i konkursowo – zabawowy poprowadziły Panie: Anna Pieczykolan i Ewelina Bielesza.

Zabawa przebiegała w radosnej atmosferze przeplatanej licznymi konkursami, zabawami ruchowymi oraz grami z nagrodami. Nie zabrakło również poczęstunku w postaci kanapek i słodkości dla małych i dużych. Dzieci wraz z rodzicami pokazali, że potrafią się bawić, uczestnicząc wspólnie w licznych konkursach i grach, których tego dnia nie zabrakło.

Na zakończenie imprezy pojawił się długo oczekiwany Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich najmłodszych paczkami z łakociami, a następnie zaprosił wszystkich uczestników do wspólnego tańca. Zabawa choinkowa dostarczyła dzieciom i ich opiekunom wielu przyjemnych wrażeń. Był to mile spędzony czas wolny w gronie rodzinnym i rówieśniczym.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do zorganizowania tego magicznego spotkania.

Szczególne podziękowania kierujemy do:

Pana Zygmunta Kapuścika – Prezesa Kartonex Sp. z o.o.,

Pana Roberta Kościuka – PHU Tara,

Pana Leszka Kubić – Europiek Sp. z o.o.

 

 

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola