Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do składania propozycji zadań do Rocznego Programu Współpracy na rok 2019.

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Gorzków-Osada, 20.09.2018 r. . Zaproszenie do składania propozycji zadań do Rocznego Programu Współpracy na rok 2019. W związku z rozpoczęciem prac nad projektem „Rocznego Programu Współpracy Gminy Gorzków z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2019" zapraszam organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3, ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2018 r. poz. 450) prowadzące działalność na terenie Gminy Gorzków do składania propozycji zadań publicznych planowanych do realizacji we współpracy z Gminą Gorzków w 2019 r. Zakres zadań publicznych określa art. 4 ww. ustawy. Zgłoszone propozycje posłużą Wójtowi Gminy Gorzków do opracowania listy zadań publicznych przeznaczonych do realizacji przez organizacje pozarządowe w 2019 r. w ramach „Rocznego Programu Współpracy…” Wypełniony formularz stanowiący załącznik do pisma, należy odesłać na adres: gmina@gorzkow.eu lub pcichosz@gorzkow.eu lub wersji papierowej na adres: Gmina Gorzków, ul. Główna 9, 22-315 Gorzków-Osada „Zgłoszenie propozycji do projektu programu współpracy na rok 2019" w terminie do dnia 28 września 2018 roku. Marek Kasprzak /-/ Wójt Gminy Gorzków Do pobrania:1. Formularz zgłoszeniowy

Pełna treść wiadomości na: gorzkow.eu/index.php/oorganizacje/799-zaproszenie-do-skladania-propozycji-zadan-do-rocznego-programu-wspolpracy-na-rok-2019
gorzkow.eu, Źródło artykułu: gorzkow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola