Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Gabinet Psychologiczny Joanna Mielniczuk

Data dodania: 2013-06-25
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 

Terapia psychologiczna pomaga określić system wartości, odzyskać samoakceptację, pozbyć się lęków i przejąć kontrolę nad swoim zachowaniem. Kiedy skorzystać z terapii? Kiedy po raz kolejny czujesz, że coś Cię przerasta i nie wiesz co dalej robić. Kiedy czujesz zagubienie, osamotnienie i brak satysfakcji w relacji z innymi. Kiedy chcesz porozmawiać o sobie i o tym, co jest dla Ciebie ważne. Może zmienić coś w sobie...
Od tego co się dzieje w Twojej głowie, zależy jak się czujesz, jaką masz energię, co robisz i jak wyglądasz. Od tego co się dzieje w Twojej głowie, zależy całe Twoje życie. Nie chodzi tu o pozytywne myślenie, ale o zobaczenie związku między tym, co myślisz, a tym jakie jest Twoje życie. Naucz się właściwe korzystać z umysłu, a zrealizujesz się w życiu osobistym i zawodowym.
GABINET PSYCHOLOGICZNY JOANNA MIELNICZUK
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 11, 22-100 Chełm

Kontakt

e-mail: biuro@joannamielniczuk.pl

Rezerwacja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 15:00
pod nr: 501- 806 - 565
www.joannamielniczuk.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola