Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

ROBI Remonty Wykończenia Adaptacje Domy Mieszkania

 

Kompleksowe wykończenia wnętrz. Malowanie, gruntowanie, Gładzie gipsowe( technologia wielokrotnego nakładania i jednokrotnego szlifowania)
Remonty łazienek z projektowaniem indywidualnym. Glazura, Terakota, Gres. Cięcie i szlifowanie diamentowo-wodne Fugowanie fugą epoksydową,
Prace elektryczne i hydrauliczne
Remonty kompleksowe i częściowe domów, mieszkań.
Montaż ścian i sufitów G-K zgodnie z zaleceniami producentów ( technologia wykonania z gwarancją wytrzymałości standardowej ściany murowanej i otynkowanej)
Oraz Inne prace wewnętrzne

Dojazd i wycena gratis w promieniu 20 km od krasnegostawu

Możliwa wycena online gratis z innych rejonów po przesłaniu planu(projektu), zdjęć i danych.

Na dzień 15.01.2012 wolne terminy od czerwca 2012r

Kontakt

Moje dotychczasowe osiągnięcia(prace) można obejrzeć na stronie www.robi.co.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola