Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Fotografia to najważniejsza pamiątka i prezent jaki może dostać młoda para. Fotograf ślubny to osoba, która towarzyszy podczas całej ceremonii, także podczas wesela. Oferuję Państwu kompleksową usługę fotograficzną z Dnia Ślubu. Usługa ta obejmuje wykonanie zdjęć ślubnych - fotoreportaż wraz z plenerem. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Zapewniam profesjonalizm, pełne zaangażowanie i kreatywność. Jednocześnie wsłuchuję się w Państwa oczekiwania, aby stworzyć zdjęcia, które sprawią Wam ogromną radość.
Pakiet srebrny:
Reportaż obejmuje: wykonanie zdjęć z ceremonii w kościele, zdjęć na przyjęciu weselnym do końca oczepin oraz sesji plenerowej w wybranym dniu po ślubie.
• 350 zdjęć na płycie DVD w pełnej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia podane autorskiej obróbce graficznej i retuszowi,
• album 
Pakiet złoty:
Reportaż obejmuje: wykonanie zdjęć z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w kościele, zdjęć na przyjęciu weselnym do końca oczepin oraz sesji plenerowej w wybranym dniu po ślubie.
• 400 zdjęć na płycie DVD w pełnej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce graficznej i retuszowi,
• album 
Ślubna sesja plenerowa:
Obejmuje wykonanie samej sesji plenerowej w wybranym dniu tygodnia.
• 120 zdjęć na płycie DVD w pełnej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia po autorskiej obróbce graficznej i retuszowi,
• album 
Świadczę również usługi z zakresu: fotografii okolicznościowej - chrzciny, komunie, zawody sportowe, imprezy firmowe oraz sesji indywidualnych - sesje rodzinne, ciążowe.

Kontakt

Telefon 662107349

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola