Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

HELIOR Odszkodowania

Data dodania: 2013-06-13
Kategoria: Pozostałe » Inne
 

Uległeś wypadkowi?
Doznałeś obrażeń ciała? Straciłeś najbliższego członka rodziny?
Poniosłeś szkodę majątkową?
Obawiasz się, czy należycie sobie poradzisz z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę w postępowaniu odszkodowawczym?
Nie wiesz, jak należycie udokumentować i uzasadnić swoje roszczenia?
www.helior.pl
ZGŁOŚ SIĘ Z TYM DO NAS!
Uzyskujemy odszkodowania nawet do 20 lat wstecz od zdarzenia!
Profesjonalnie i szybko prowadzimy wszelkie czynności prawne, niezbędne do uzyskania adekwatnego do rozmiarów szkody odszkodowania. Wspieramy osoby poszkodowane i ich bliskich w uzyskaniu jak najwyższego roszczenia. Nasi prawnicy powołują się na obowiązujące przepisy prawne, dzięki czemu dochodzenie roszczeń przebiega szybko i skutecznie. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby Państwa reprezentujące były godne zaufania i najlepsze w tym, co robią. Najważniejszy dla nas jest Klient i jego przyszłość. Nie interesują nas połowiczne rozwiązania. Zawsze walczymy o uzyskanie odszkodowania najwyższego z możliwych.
WSPÓŁPRACA Z HELIOR TO:
ZERO RYZYKA - brak jakichkolwiek opłat wstępnych – działamy według zasady: najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasze honorarium
GWARANCJA uzyskania najwyższego odszkodowania - nasza prowizja zależy od wysokości uzyskanego odszkodowania, dlatego dbamy żeby było ono MAKSYMALNIE WYSOKIE
SAM DECYDUJESZ czy chcesz podpisać ugodę, czy skierować sprawę do sądu
NAJSZYBSZA możliwa obsługa sprawy
BEZPŁATNA weryfikacja i ocena sprawy odszkodowawczej

Kontakt

tel: 825425110
e-mail: biuro@helior.pl
www.helior.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola