Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Spawacz (111)

Data dodania: 2012-06-14
Kategoria: Praca » Dam pracę
 

Polski oddział czeskiej firmy z branży budowlanej - zatrudniającej ok. 300 osób, działającej w obszarze wykonawstwa specjalnego fundamentowania obiektów drogowych, mostowych, kubaturowych poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ (111,311)
Miejsce pracy: Lublin (woj. lubelskie)


Wymagania:


• doświadczenie na podobnym stanowisku przy dużych projektach
• uprawnienia spawalnicze – 111 lub 311 (111 Ręczne spawanie lukowe, MMA spawanie lukowe elektroda otulona, 311 Spawanie acetylenowo- tlenowe)
• mile widziany własny sprzęt do spawania (materiały i agregat zapewnia firma, amortyzacja do uzgodnienia )
Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Duża elastyczność pracy
• Pracę w firmie o dobrych perspektywach rozwoju, bogatym portfelem zamówień i ambitnych planach ekspansji rynkowej,
• Stabilny i stopniowy rozwój wraz z firma, która ma na celu zdobycie silnej pozycji na polskim rynku usług inżynieryjnych.

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: izabela.grobel@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy także o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola