Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Technik elektroradiolog – rekrutacja już trwa! Centrum Szkół Akademickich „Student”

Data dodania: 2017-06-16
 
Technik elektroradiolog należy do średniego personelu medycznego w placówkach ochrony zdrowia, jest partnerem dla lekarza. Odznacza się troską o stan pacjenta i jego bezpieczeństwo w czasie wykonywania badań diagnostycznych, terapeutycznych jak również zabiegów, przy których wykorzystuje się promieniowanie jonizujące.

Do zadań zawodowych technika elektroradiologii należy sprawowanie kontroli i obsługa aparatury elektromedycznej, wykonywanie określonych badań i zabiegów z zakresu szeroko pojętej diagnostyki obrazowej (m.in. RTG, Tomografia Komputerowa, Rezonans Magnetyczny, Mammografia) jak i elektromedycznej (m.in. EKG, EEG, Spirometria), a także prowadzenie zalecanej przez lekarza radioterapii.

Perspektywy zatrudnienia: publiczne i niepubliczne placówki opieki zdrowotnej, a także w prywatne zakładach elektroradiologii.

Jeśli interesujesz się fizyką, cechuje cię postawa humanitaryzmu, odpowiedzialność, spostrzegawczość i refleks oraz jesteś zdrów jak ryba to zawód dla ciebie!

Jeśli posiadasz te cechy to nie siedź w domu i nie narzekaj, przyjdź i zostań słuchaczem w Centrum Szkół Akademickich Student.Nauka trwa 2,5 roku ( 5 semestrów)!

Nie wymagamy matury!

Kontakt
Więcej szczegółów dostępne na stronie: www.csastudent.edu.pl

Telefon kontaktowy: 602146329

Adres: ul. Partyzantów 62, Zamość

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola