Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Andrzej Grabek kandydat na wójta gminy Krasnystaw

 
Kandydat na wójta gminy Krasnystaw Andrzej Grabek ma 51 lat pochodzi z rodziny chłopskiej. Jest żonaty ma dwie dorosłe córki.Swoją edukację rozpoczął od Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Krasnymstawie które to ukończył z wynikiem Bardzo Dobrym .Jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku „Samorząd Terytorialny i Rozwój Lokalny.Od 1994 Roku jest aktywnym Samorządowcem. W latach 1995-2002 pełnił funkcję Sekretarza Gminy Żółkiewka następnie w latach 2002-2006 pełnił funkcję Wójta Gminy Żółkiewka. Od 2007 roku blisko związany jest z Krasnymstawem. Pracował w dziale Inwestycji Gospodarki Komunalnej w Urzędzie gminy Krasnystaw. Do 2016 roku kierował biurem Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krasnymstawie. W latach 2010 - 2018 Radny Rady Powiatu. Obecnie pracuje na stanowisku dyrektora ds. Techniczno - Eksploatacyjnych w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Lublinie. Andrzej Grabek to nie tylko aktywny samorządowiec, od wielu lat prowadzi gospodarstwo rolne, które obecnie specjalizuje się w produkcji roślinnej na powierzchni 30 ha.

 


Wybory Samorządowe
 
Data pliku video: 2018-10-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola