Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SPOSÓB I TERMIN PŁATNOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Data publikacji: 2013-12-02, Data modyfikacji: 2013-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 

SPOSÓB I TERMIN PŁATNOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI Przypominamy wszystkim właścicielom nieruchomości położonych w Krasnymstawie.W dniu 10 grudnia 2013 roku mija termin płatności kolejnej raty ( za IV kwartał 2013) opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!

Miesięczna opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi wnoszona jest przez właścicieli nieruchomości (osoby, które złożyły deklarację) bez wezwania, raz na kwartał, w łącznej wysokości za trzy miesiące kalendarzowe, w terminach:
1) za I kwartał do 10 marca;
2) za II kwartał do 10 czerwca;
3) za III kwartał do 10 września;
4) za IV kwartał do 10 grudnia.

Wpłat można dokonać bezpośrednio na rachunek bankowy Urzędu Miasta Krasnystaw bez żadnych dodatkowych opłat lub prowizji:

o numerze : 45 8200 0008 2001 0000 0417 0001

lub gotówką w punkcie kasowym Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie na specjalnym druku do opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi bądź na zwykłym druku wpłaty bankowej z zaznaczeniem w tytule „opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi” oraz wpisaniem adresu nieruchomości, na której wytwarzane są odpady, a także wskazaniem okresu za jaki uiszczana jest opłata.
Druki do opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi są dostępne w każdym punkcie kasowym Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie oraz w Urzędzie Miasta Krasnystaw. Ponadto w pok. 24 można pobrać gotowy wydruk do uiszczenia opłaty na daną nieruchomość.
Przypominamy, iż zgodnie z podjętą uchwałą Rady Miasta Krasnystaw w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki takiej opłaty, na terenie naszego miasta zostały przyjęte następujące stawki opłat:
- 6,50 zł (na osobę za każdy miesiąc) – opłata za odpady komunalne zbierane w sposób selektywny
- 9,00 zł (na osobę za każdy miesiąc) – opłata za odpady komunalne zbierane w sposób nieselektywny

Przykład prawidłowego wypełnienia formularza wpłaty bankowej:

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola