Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych, w dniach od 24 do 28 lutego 2014 r. Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". W związku z tym w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie przy ul. Poniatowskiego 31 prokuratorzy będą udzielali porad i informacji związanych z upowszechnieniem praw pokrzywdzonych oraz informowali o kręgu podmiotów mogących udzielić pomocy.
Jednocześnie informujemy, że w "Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" wyznaczeni prokuratorzy w dniach od 24 do 28 lutego 2014 r. będą pełnić dyżury w siedzibie tutejszej Prokuratury w godzinach od 900 do 1200.
Jeżeli jesteś ofiarą lub znasz osoby, które takiej pomocy potrzebują możesz skontaktować się  z
Miejskim Punktem Konsultacyjnym Do Spraw Przemocy w Rodzinie prowadzonym przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krasnymstawie. Skład MKRPA z siedzibą przy Placu 3 Maja 28 (II piętro, pokój nr 2 wejście obok apteki) rozpatruje sprawy w każdy wtorek w godzinach 15.00-18.00 oraz w środy w godz. 14.00 -16.30. W godzinach dyżurów Komisji można kontaktować się także telefonicznie pod numerem 825767660;   Szczegóły Opublikowano: czwartek, 27, luty 2014 10:15 Redaktor Naczelny Odsłony: 3

UM Krasnystaw, Źródło artykułu: www.krasnystaw.pl, Autor zdjęć: UM Krasnystaw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krasnostawski - powiat w województwie lubelskim z siedzibą w Krasnymstawie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana i Żółkiewka, zajmując powierzchnię 1067,18 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Wojsławka, Skierbieszowski Park Krajobrazowy oraz rezerwaty przyrody (Głęboka Dolina i Wodny Dół). Do zabytkÓW architektonicznych zaliczają się: zespół zamkowy z Wozownią z XIX wieku, Cerkiew prawosławna z lat 1900-1905 we wsi Krupe, Kaplica grobowa „Grobisko” we wsi Krynica czy Wiatrak Koźlak z II połowy XIX wieku we wsi Tuligłowy.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle, budownictwie, turystyce, handlu i rolnictwie. Na terenie powiatu działają przedsiębiorstwa: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, CERSANIT IV Sp. Z o.o. Krasnystaw, który wchodzi w skład koncernu Cersanit S.A., "CORA – TEX" S.A. – produkujący odzież wierzchnią  czy cukrownia Krasnystaw.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 17 będąca częścią drogi międzynarodowej E372.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola